Металочерепиця ARAD Classic

Металочерепиця ARAD Classic — це металочерепиця в середземноморському стилі, яка виглядає на покрівлі як натуральна керамічна черепиця, що досягається за рахунок збільшеної глибини штампування металочерепиці. Завдяки цьому покрівля з металочерепиці АРАД Класік виглядає стильно, об’ємно і архітектурно виразно.

Довжина тайлу металочерепиці АРАД Класік – 350 і 400 мм.

Характеристики металочерепиці ARAD Classic

Загальна висота профілювання55 мм
Ширина повна/ефективна1179/1080 мм
Стандартна довжина тайлу350/ 400 мм
Максимальна довжина5315/5265 мм
Мінімальна довжина415/465 мм
Стандартна довжина листівARAD Classic-350: від 415 до 5315 м
ARAD Classic-400: від 465 до 5265 м
Перенахлест поперечний / повздовжній65/99 мм 
Захисний декоративний шарПоліестер, крупнозернистий матовий поліестер, Purmat/Purlak

Металочерепиця АРАД Класік має спеціально спроектований поздовжній замок, який разом зі збільшеною висотою штампа сприяє отриманню ефекту безшовної покрівлі та робить менш помітними на покрівлі саморізи.
Металочерепиця ARAD Classic виготовляється з європейського металу товщиною 0,5 і 0,45 мм і у всіх популярних декоративних покриттях для покрівлі: поліестер, матовий поліестер, Purmat і Purlak. Найбільш сучасним і високоякісним покриттям є Purmat і Purlak. Це суперстійкі полімерні покриття товщиною 50 мк, і мають унікальні властивості: це покриття одночасно тверде і еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. На вироби з покриття Purmat і Purlak підтримується гарантія 30 років.
Металочерепиця АРАД Класік має симетричні замки і може укладатися як зліва направо, так і справа наліво, а також із зсувом на хвилю. Це дозволяє розташовувати замки «від входу» і зменшує ймовірність того, що поздовжній стик металочерепиці стане помітним на даху під час експлуатації.
 інструкція з монтажу металочерепиці.