Будівництво гаражів

Гараж з профнастилу

У сучасному світі автомобіль став важливим і необхідним атрибутом кожної людини. Але як забезпечити максимальну безпеку дорогому авто? Найнадійніший оплот для Вашої машини – це, звичайно ж, металевий гараж. Київ – не тільки географічна і політична столиця України, але і автомобільна, тому багато водіїв шукають надійне укриття для улюбленого «залізного коня».

Головною метою компанії «Стройпартнер» було визначити потреби сучасного покупця і запропонувати краще рішення. Ми провели дослідження і прийшли до висновку, що клієнту необхідно розумне поєднання ціни і якості, довговічність і надійність конструкції, бездоганний сервіс і швидкі терміни, все те, що закладено в основі діяльності компанії «Стройпартнер».

Широкий вибір продукції дозволяє підібрати варіант, який буде повністю відповідати Вашим вимогам. Ви можете замовити гараж металевий, як стандартних розмірів, так і створений індивідуально, на замовлення.

Каркасна технологія дозволяє створювати гаражі в короткі терміни. Суть цієї технології полягає у використанні профілів, які утворюють металевий каркас будівлі. Каркасна технологія стала плодом багаторічного співробітництва архітекторів, виробників, інженерів-конструкторів і підрядників. Незважаючи на мобільність, така конструкція відповідає всім вимогам надійності та безпеки. Такий гараж прослужить вам багато років, без істотної зміни зовнішнього вигляду.

Для внутрішнього оздоблення стін ми пропонуємо профнастил. Це один із самих естетичних матеріалів, який не вимагає додаткового догляду. Гараж з профнастилу нашого виробництва поєднує в собі надійність, міцність, функціональність і привабливий зовнішній вигляд.

Кваліфікований персонал, постійний великий асортимент продукції, багаторічний досвід роботи, гарантія та післягарантійний сервіс все це дозволяє компанії «Стройпартнер» реалізовувати найскладніші, нестандартні рішення на ринку.

Каталог проектів
Фото галерея
Технічне завдання

Оптимальний гараж швидко, надійно і доступно

Так уже повелося, що будівельні технології, давно прижилися в котеджному будівництві, поступово переходять в розряд загальновживаним. Каркасна технологія – не виняток. Її простота і практичність оптимально підходять для пристрою захисного укриття для сімейного улюбленця-автомобіля або гаража з широкою функціональним навантаженням.