Будівництво ангарів і складів

Якщо у Вас недостатньо часу і коштів на зведення будинку, складу, цеху на основі потужного фундаменту, то швидкобудуюємі конструкції – прекрасна альтернатива. Вони відповідають всім необхідним вимогам, функціональні і, до того ж, більш доступні. Завдяки своїм безперечних переваг, швидкобудуюємі конструкції швидко завоювали популярність в будівельній справі.

Швидкомонтовані конструкції мають ряд переваг:

Це вигідно! За рахунок використання сучасного будівельного матеріалу, стінові покриття коштують набагато дешевше класичного цегли або бетонних блоків. Навіщо будувати дорогий склад, ангар, цех, павільйон, якщо ті ж функціональні параметри прекрасно забезпечуються бистровозводімимі конструкціями.

Економія часу! Безумовним плюсом цих конструкцій можна назвати не тільки невисоку вартість, але і рекордну швидкість їх будівництва. Такий спосіб дозволяє побудувати склад, ангар, цех практично за місяць або навіть за кілька тижнів.

Висока якість! Використання методів будівництва, що відповідають сучасним вимогам, дає можливість створювати будівлі, які мають відмінну міцність. Швидкомонтовані склади відповідають всім потребам пожежної безпеки, можуть бути повністю сейсмостійкості і мають відмінні теплоізоляційні властивості, значно переважаючими аналогічний показник у цегляних і дерев’яних будинків.

Прогрес не обійшов будівельну сферу – людству відкрилася чудова можливість створювати будівлі в найкоротші терміни, не жертвуючи при цьому якістю. Потреба в швидкомонтованих конструкціях зростає з кожним днем ​​і це не дивно, все більше людей прагнуть заощадити свій час, гроші і сили. Особливим попитом користується будівництво складу.

Для кого буде вигідно зупинити свій вибір саме на швидкомонтованих складах?

– По-перше, це компанії, які тільки починають свою діяльність. На першому етапі і так занадто багато витрат, тому багато підприємців вважають за краще не витрачати занадто багато грошей на будівництво складу.

– По-друге, швидкобудуюємі склади можуть бути вигідні тим підприємцям, чий бізнес має на увазі періодичне переміщення складських приміщень з однієї території на іншу. Наприклад, це можуть бути підприємства, що працюють за вахтовим методом. Або ті, хто хоче заощадити час. Швидкомонтовані склади – це не тільки значна економія часових ресурсів, а й суттєва економія фінансових вкладень в будівництво складу.

Компанія «Стройпартнер» не дарма займає лідируючу позицію на ринку швидкомонтованих конструкцій. Підтверджуючи свою репутацію надійного партнера, ми робимо все можливе для того, щоб йти в ногу з сучасними будівельними технологіями. Кожен клієнт і його замовлення для нас унікальний. Ми розробимо проект під ваші потреби..

 Переконайтеся в цьому самі і просто заповніть технічне завдання.

Фото галерея
Технічне завдання