Паробар’єр

Пароізоляційна плівка — захищає конструкцію покрівлі від потрапляння вологи, запобігає конденсації водяної пари в утеплювачі. Паробар’єр — це тришаровий матеріал, який має в своїй основі решітку армування з волокон поліпропілену, на яку з двох сторін нанесений поліетилен, а також може бути нанесений алюмінізований шар. У нашій асортиментній лінійці є також пароізоляційні плівки, які не мають внутрішнього армування і складаються з одного або двох шарів поліетилену. Ці паробар’єри значно краще виконують функцію пароізоляції, ніж плівки з декількох шарів, але поступаються останнім по міцності. У будь-якому випадку, застосування таких пароізоляційних плівок більш бажано. Ще краще застосовувати фольговані паробар’єри: завдяки наявності металізованого шару відбивається значна частина теплового випромінювання.

1 м2 пароізоляційної плівки пропускає за 24 години не менше 1 г водяної пари і повністю не пропускає воду.

Паробар’єр встановлюють на внутрішню сторону теплоізоляції в таких конструкціях:

  • скатна покрівля з утепленням при облаштуванні теплих мансард і горищ з покриттям покрівлі металочерепицею, профнастилом, керамічною і бітумною черепицею, шифером та іншими матеріалами;
  • суміщені покриття в конструкціях без вентиляції — перекриття холодних горищ;
  • каркасні конструкції — швидкомонтовані будинки з металевим або дерев’яним каркасом;

Монтаж паробар’єра

Пароізоляційна плівка встановлюється в конструкцію будь-якою стороною. Паробар’єр може кріпитися як вертикально, так і горизонтально з внутрішнього боку конструкції. При цьому, застосовуються скоби або цвяхи з пласким капелюшком. Рекомендуємо проклеювати стики паробар’єра двосторонньою клейкою стрічкою, для збереження в місцях стиків пароізоляційних властивостей матеріалу. Обов’язково слід проклеювати стики паробар’єра в приміщеннях, які експлуатуються з підвищеним вологісним режимом (ванна, кухня)

Паробар’єр з фольгуванням укладається фольгою всередину приміщення. Для ефективної роботи перед шаром фольги слід залишати повітряний зазор до 50 мм.

ALU TOP 90 — пароізоляційна армована плівка з алюмінієвим шаром. Застосовується як пароізоляційний бар’єр, регулюючий рівень водяної пари в конструкціях стін, пола, покрівель та стель. Складається з двошарової полімерної сітки, яка забезпечує високу щільність на розрив та механічну стійкість продукту. Верхній шар додатково покритий алюмінієм, що відбиває тепло та запобігає його втраті.
Технічні характеристики
поверхнева щільність90 г/м2
паропроникність1 г/м2/24 год
УФ-стабільність2 месяца
водонепроникністьW1
розмір рулону1,5 м х 50 мп = 75 м2

Пароізоляційна плівка PARO TOP

PARO TOP — це пароізоляційна плівка, призначена для використання в будівництві для виконання шарів паронепроникної ізоляції в конструкціях стін, дахів, перекриттів і підлоги. Пароізоляційна плівка PARO TOP виготовлена з поліетилену, що дає їй стійкість до погодних умов, таким як сніг, дощ, пил, і т.п.

Пароізоляційна плівка PARO TOP знаходить своє застосування, насамперед, як шар, ізолюючий та регулюючий рівень водяної пари в конструкціях стін, підлог, дахів і перекриттів. Використовується також в якості ізоляційного і акустичного шару під обробку підлог, зокрема, під підлогові панелі. У зв’язку із захисними властивостями може використовуватися в якості будь захисту на будівництві, напр. будматеріалів, віконної столярки, покрівельних перекриттів, фасадів під час монтажних та оздоблювальних робіт. Висока якість виробу PARO TOP гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку. Плівка упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

PARO TOP — це пароізоляційна плівка, призначена для використання в будівництві для виконання шарів паронепроникної ізоляції в конструкціях стін, дахів, перекриттів і підлоги. Пароізоляційна плівка PARO TOP виготовлена з поліетилену, що дає їй стійкість до погодних умов, таким як сніг, дощ.
Використовується також в якості ізоляційного і акустичного шару під обробку підлог, зокрема, під підлогові панелі.
Технічні характеристики
товщина0,15 мм (+/- 10%)
коефіцієнт Sd≥ 80 м
УФ-стабільність2 місяці
температурна стійкістьвід -40 до +80°C
водопоглинанняблизько 1 %
розмір рулону2,0 м x 50 мп = 100 м2