Вітробар’єр

Служить для захисту мінеральної вати від вітру, тобто є вітроізоляційною плівкою. Захищає теплоізоляцію від вивітрювання, через стики елементів і щілини, які утворюються під впливом температурних деформацій і допусків при монтажі.

Монтаж вітробар’єру

Як правило, вітробар’єр – це двошаровий варіант супердифузійної мембрани. Тобто вона має хороші паропропускні здібності, але не має достатніх гідроізоляційних властивостей. Тому вітрозахисна мембрана застосовується тільки в конструкціях вентильованих фасадів. При цьому завдяки своїм паропропускним властивостям вітробар’єр може монтуватися впритул до утеплювача.

Вітрозахисна мембрана TOP WALL 100

TOP WALL 100 — це одношарова вітрозахисна мембрана з високою паропропускною здатністю. Складається із шару поліпропіленового полотна, стійкого до УФ-випромінювання до 3 місяців. Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку ТМ «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

TOP WALL 100 має високу паропропускну і вітрозахистну здатність, що дозволяє захищати фасади будівель від вітру, дощу та вологи. Вітрозахисна мембрана не потребує  вентиляційної щілини між вітробар’єром та мінеральною ватою.

Технічні характеристики
поверхнева щільність100g/m2 (+/- 10%)
паропроникністьблизько 3000 g/m2/24h
УФ-стабільність3 місяці
коефіцієнт Sdблизько 0,02 m
водонепроникністьW 1
розмір рулону1,5 m x 50 mb = 75 m2