Будівництво котеджів

У кожному з нас живе мрія про власний будинок, стіни якого завжди будуть нашим захистом від усіх неприємностей, холоду, вологи і вітру. Наш будинок подарує нам і нашим близьким комфорт, він буде радувати очі і буде нашою гордістю.

Компанія ТОВ “Стройпартнер” готова воплатіть ваші мрії в реальність.

На основі технології легкого сталевого каркаса здійснюється будівництво котеджів і будівництво будинків малої поверховості в комплексі з усіма інженерними мережами, тобто “під ключ”.

Мрієте про комфортний заміський будинок, в якому можна відпочивати влітку або жити цілий рік, де немає проблеми з гучними сусідами, паркуванням і все в будинку зроблено відповідно до ваших побажань? Тоді звертайтеся в нашу компанію. Прекрасним рішенням для бюджетного варіанту і стислих термінів буде каркасне будівництво. Ці красиві, функціональні і добротні будинки вважаються зараз найбільш затребуваними на ринку заміського житла. Це не тільки дуже модно – це напрямок має блискучими перспективами.

Основні переваги:

Малі терміни будівництва. Каркасне будівництво займає набагато менше часу, ніж будівництво з якоїсь іншої технології. Всього кілька тижнів – і ваш будинок готовий. Вам не доведеться довго і болісно чекати дня свого переїзду.

Новітні технології в будівництві. Каркасний будинок називають «розумним будинком» за рахунок його енергоефективності. Завдяки використанню нових будівельних матеріалів вдалося підвищити якість, енергозбереження і довговічність, знизити матеріаломісткість і заощадити на підтримці комфортної температури в будинку.

Збереження тепла. Розрахунки показують, що каркасна стіна по теплоізоляції перевершує цегляну в 8-10 разів. Каркасна стіна не вимагає створення додаткової теплозахисту, прекрасно поєднуючи в собі несе і теплоізоляційну функції.

Це вигідно! Каркасне будівництво вимагає значно менше грошових витрат, ніж будівництво будинків іншим способом. Незважаючи на це технологічні якості каркасних будинків бездоганні. У них немає архітектурних надмірностей, але є надійність і стиль! Ви отримуєте бездоганну якість за менші гроші.

Компанія «Стройпартнер» робить кожен проект унікальним. Ви хочете, щоб ваш заміський будинок виділявся на тлі інших !? Наші фахівці будуть раді допомогти вам у створенні індивідуального проекту. Розкішний особняк або затишний будинок економ-класу – який з них буде прикрашати вашу ділянку, вирішувати вам. Компанія «Стройпартнер», в свою чергу, гарантує високу якість і оперативність роботи. Вибирайте технологію каркасного будівництва, а разом з нею – комфортний, приємний відпочинок для всієї родини.

Каталог проектів
Фото галерея
Технічне завдання